GİNSENG TABLET
%10 İndirim

GİNSENG TABLET (170)

105,00 94,50

 • İçeriği: Kırmızı Kore Ginsengi

  Ginsengin botanik ismi olan "Panax", Yunanca "tam iyileşme" anlamına gelen "panacea" kelimesinden türetilmiştir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türlerinin, ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olan Kore Ginsengi kadar nitelikli olmadığı saptanmıştır. Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitkilerin köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmakta olup kırmızı renklidir. Çin, Japonya, Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinde yabani olarak bulunmasının yanısıra, kültürü de (yetiştirilmesi) yapılmaktadır. Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminleri taşımaktadır.

  Kullanımı: Yetişkinler için günde 3 kez birer tablet yemeklerden önce veya sonra alınabilir.

  Uyarı:

  1. Kan inceltici ilaçlar ile alınması önerilmez. 2. Hamile ve emziren bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir. 3. Kronik rahatsızlığı olup sürekli ilaç kullananların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye  edilir.

  Ambalaj: 120 Tablet

  Ek Bilgiler: Ambalaj olarak ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.

   

   

  ürün numarası:2253-07.03.2017

 • Diğer Banka TEB Bonus
  # Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
  1 94,50 94,50 94,50 94,50
 • Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...