Doğal Argan Ve Keratinli Saç Bakım Serumu
%10 İndirim

Doğal Argan Ve Keratinli Saç Bakım Serumu (626)

32,00 28,80

 •  Adı: Doğal Argan ve Keratinli Saç Bakım Yağı

  Paraben ve Renklendirici içermez.

  Hakkında:  Tüm saç tiplerinde, saç tellerinin pürüzsüz olmasına, ipeksibir yumuşaklık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca Keratinin onarıcıgücüyle, saçların elektriklenmesini önlemeye , mat ve cansız saçlarınkuvvetlenmesine yardımcı olur.

  Arganın anavatanı Fas'ın güneybatısında bulunan kireçlitopraklara sahip, yarı çöl olan Sous vadisidir. Meyvelerinin çekirdeklerindenelde edilen çok değerli yağı, mutfakta ve kozmetik ürünlerinde sıkçakullanılır.

   · Argan yağı yüksek miktarda güçlü bir antioksidan olan Evitamini, A vitamini, F ve C vitaminleri, Omega 3 ve Omega 6 esansiyel yağlariçerir.

  · Vücudun üretemediği ve dışarıdan alınması gereken buyağlar saçları, saç derisini ve cildi korur, hücreleri yeniler, saçınemlendirir, taze ve ipeksi bir görünüm sağlar. Saçı hem içeriden hem dışarıdankoruyup canlılık ve parlaklık verir.

  · Keratin'in içeriğinde ki protein sayesinde derinlemesinebeslerken, yıpranmış saçların onarılmasına katkı sağlayarak daha canlı sağlıklısaçlar kavuşmanızı sağlar.

  Kullanımı: Elinize aldığınız az miktarda ürünü parmaklarınızın arasınayayın ve ıslak yada kuru saçınızda uygulayın.

  Durulama gerektirmez.

   

   

 • Diğer Banka TEB Bonus
  # Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
  1 28,80 28,80 28,80 28,80
 • Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...